اخبار سیاسی

کابینه انگلیس با پیش نویس طرح برگزیت موافقت کرد

به گزارش خبرنگاران به نقل از راشا تودی، نخست وزیر انگلیس تأیید نموده است که هیأت وزرای این کشور از توافقنامه پیشنهادی وی برای خروج از اتحادیه اروپا حمایت نموده اند.

15 فروردین 1398

سفره های آب زیرزمینی یزد تا 40 سال آینده خالی می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدمهدی جوادیان زاده در هفتمین اجلاس منابع آب ایران که به میزبانی یزد در حال برگزاری است، گفت: منابع آب زیرزمینی یزد به حدی افت پیدا نموده که دو دشت در استان یزد ممنوعه اعلام شده است.

12 اسفند 1397

نماینده سازمان ملل در تهران:مفتخریم ایران را در رسیدن به اهداف توسعه ای و بشردوستانه حمایت کنیم

هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد و نماینده برنامه عمران ملل متحد؛ اوگوچی دنیلز، عصر روز دوشنبه استوارنامه خود را تقدیم وزیر امور خارجه و به طور رسمی ماموریت خود را در ایران شروع کرد.

25 آذر 1397

قول وزیر ارتباطات برای تلفن دار کردن 500 روستای سیستان و بلوچستان تا خاتمه سال

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: تا سرانجام امسال 500 روستا در استان از خدمات اینترنت و تلفن ثابت بهره مند خواهند شد.

10 آذر 1397

با فضای مطلوب دانشگاهی فاصله داریم

رییس دانشگاه تهران بر ضرورت ایجاد فضای با نشاط در دانشگاه ها تاکید نمود و گفت: اگر چه در دانشگاه ها اقدامات زیادی در این راستا انجام شده، اما هنوز با فضای مطلوب بسیار فاصله داریم.

5 آذر 1397

اختصاص اعتبار 1.2 میلیارد دلاری دولت برزیل برای همکاری با ایران

به گزارش خبرنگاران به نقل از اتاق بازرگانی ایران، رئیس اتاق مشترک ایران و برزیل در نشستی با حضور سفیر برزیل در ایران، رئیس گروه دوستی پارلمانی ایران و برزیل، نماینده بانک مرکزی، مدیرکل اداره آمریکای جنوبی وزارت امور خارجه، مدیرکل برنامه ریزی و تنظیم...

27 آبان 1397

آتش سوزی مجتمع تجاری در مینی سیتی خاموش شد، 60 واحد در معرض خطر

سید جلال ملکی در مصاحبه با خبرنگاران از آتش سوزی در یک مجتمع تجاری در بلوار ارتش مقابل خیابان مینی سیتی اطلاع داد و اضافه نمود: این حادثه ساعت 1:28 بامداد سه شنبه به سامانه 125 سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد، که بلافاصله 5 ایستگاه آتش نشانی...

4 آبان 1397