همایشها و نمایشگاه ها

بحران کاغذ؛ افزایش 30 تا 40 درصدی قیمت کتاب ها و نارضایتی مردم از نمایشگاه

ناشران با گذشت سه روز از نمایشگاه کتاب تهران از افزایش قیمت کتاب ها و کاهش قدرت خرید مردم می گویند.

22 تیر 1398

نمایشگاه کتاب تهران یک ساعت تمدید شد

مسئولان برگزاری نمایشگاه کتاب تهران ساعت بازدید از نمایشگاه کتاب را یک ساعت تمدید کردند.

21 تیر 1398

تعویق آزمون های علوم پزشکی به منظور رفاه حال داوطلبان در مناطق سیل زده

در اولین نشست شورای مدیران حوزه معاونت آموزشی وزارت بهداشت در سال 98 ضمن آنالیز گزارش عملکرد سال 97 و برنامه های سال 98 این معاونت، مقرر شد تا با توجه به شرایط مناطق سیل زده کشور، آزمون های علوم پزشکی با تأخیر برگزار گردد. بر این اساس آزمون دکترای تخصصی(PhD)...

14 تیر 1398

نشان نوروز به محمد میرشکرایی اهدا شد

به گزارش خبرنگاران، مراسم جشن جهانی نوروز با حضور سفرای کشورهای خارجی، دبیرکل ملی یونسکو، وزیر علوم، تحقیقات و فناوری و وزیر امور خارجه در سالن همایش های برج میلاد صبح روز نهم اسفندماه در آستانه فرا رسیدن نوروز باستانی برگزار گردید.

30 خرداد 1398

120 هزار نفر از نمایشگاه دستاوردهای بانوان خوزستان بازدید کردند

به گزارش خبرنگاران، طیبه جعفری عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به برپایی نمایشگاه دستاوردهای بانوان خوزستان و نتایج آن، اظهار کرد: ایده نمایشگاه زمانی به ذهنم خطور کرد که برای سالگرد زلزله سرپل ذهاب برای نمایشگاه توانمندسازی زنان به این شهرستان...

29 خرداد 1398

فیلم، ربات خوشامدگوی نمایشگاه دفاعی ابوظبی

وظیفه خوشامدگویی به بازدیدگان سال جاری نمایشگاه دفاعی بین المللی ابوظبی (IDEX 2019) را یک ربات سخنگوی 2.5 متری به نام تایتان (Titan) به عهده داشت.

28 خرداد 1398

اروپا مجددا ترامپ را در مناقشات تجاری به اقدامات متقابل تهدید کرد

رئیس کمیسیون اروپایی ترامپ را تهدید کرد که اگر تصمیم خود برای قرار دادن تعرفه های گمرکی بالا روی واردات خودرو از اروپا را اجرایی کند این اتحادیه نیز اقدامات متقابل را در پیش خواهد گرفت.

28 خرداد 1398

عمر مفید آسفالت 10سال است، مصرف سالانه یک میلیون تن آسفالت درتهران

به گزارش خبرنگاران، ایرج معزی در حاشیه افتتاحیه دهمین نمایشگاه قیر، آسفالت، سیمان و مشتقات وابسته در جمع خبرنگاران گفت: یکی از پرمصرف ترین مصالح ساختمانی در شهر تهران، آسفالت است و قیر نیز یکی از مهمترین مواد اولیه فراوری آسفالت به شمار می رود که اهمیت...

22 خرداد 1398

واکنش برانکو به احتمال پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی

سرمربی پرسپولیس در واکنش به احتمال پیشنهاد سرمربی گری تیم ملی فوتبال ایران به خود گفت: یکسال و نیم دیگر با پرسپولیس قرارداد دارم.

16 خرداد 1398

تعطیلی دولت آمریکا صنعت خودروسازی این کشور را با چالش روبرو نموده است

وسایل نقلیه زیادی در صف دریافت تاییدیه لازم برای عرضه به بازار آمریکا هستند اما به دلیل تعطیلی دولت این کشور کسی جوابگوی درخواست تولیدکنندگان نیست.

11 خرداد 1398

بهترین لپ تاپ های عرضه شده در نمایشگاه سی ای اس 2019

سایتپی سی مگزین بهترین لپ تاپ های ارائه شده در نمایشگاه محصولات الکترونیکی مصرفی لاس وگاس / CES 2019 را به انتخاب خود معرفی کرد.

5 خرداد 1398

روبات های پستچی وارد نروژ شدند ، تحویل روزانه 100 بسته پستی ، قابلیت تغییر محل تحویل کالا

نروژی ها از این پس نامه و مرسولات پستی خود را به وسیله روبات های پستچی تحویل می گیرند. این روبات ها با یاری هوش مصنوعی خود جای پستچی های معمولی را خواهند گرفت.

22 اسفند 1397

ارتقای دولت الکترونیک در گرو فراهم کردن زیرساخت ها است

به گزارش خبرنگاران، وحید فرخی شامگاه سه شنبه در جمع فعالان صنعت آی تی استان زنجان با بیان اینکه برگزاری این نمایشگاه فرصتی ارزنده ای برای آگاهی بخشی به مردم در خصوص خدمات الکترونیکی ارائه گردیده توسط دستگاه های دولتی است، اضافه نمود: این نمایشگاه فارغ...

6 بهمن 1397

سوزن دوزی حلقه گمشده در صنایع دستی کشور

یک هنرمند سوزن دوز بلوچی گفت: امروزه زندگی حالت تجملاتی به خود دارد، اما تقریباً می توان گفت مردم به سراغ هنرهای سنتی و دستی هم می روند و علاقه دارند.

20 آذر 1397

تشکل های فراوری و تجارت زیتون در کشور ساماندهی شوند

به گزارش خبرنگاران، محمدعلی طهماسبی عصر دوشنبه در همایش ملی فراوری و تجارت زیتون که با حضور استان های گیلان، زنجان، مازندران و... به میزبانی گلستان برگزار گردید، اظهار کرد: برندسازی محصول کار بخش خصوصی است و دولت در این حوزه مداخله نمی کند.

2 مهر 1397