نمی دانم چه بگویم، با این شکست نباید حرف قهرمانی بزنیم

به گزارش خبرنگاران، امید نمازی شامگاه پنجشنبه پس از شکست تیمش مقابل پدیده مشهد در جمع خبرنگاران رسانه های گروهی با بیان این جمله که نمی دانم چه بگویم، گفت: ما بازی را واگذار کردیم و با وجود موقعیت های خوبی که در نیمه نخست مسابقه داشتیم، اجازه دادیم که پدیده به بازی برگردد و به پیروزی برسد.

نمی دانم چه بگویم، با این شکست نباید حرف قهرمانی بزنیم

وی با اشاره به نیمه دوم این مسابقه توضیح داد: به بازیکنان خود در رختکن گفتم اگر به خود نجنبند و گل نزنند، گل دریافت خواهند کرد و این اتفاق صورت گرفت. متأسفانه در سه هفته گذشته از روی اوت دستی گل دریافت کردیم و با وجود کوشش بسیار، روی اوت دستی تیم حریف گل دریافت کردیم.

سرمربی ذوب آهن با بیان اینکه با این روند نمی توانیم از قهرمانی سخنی بر زبان آوریم، اضافه نمود: به نظرم وقتی توان استفاده از موقعیت ها را نداریم، بهتر است حداقل با عقب نشینی یک امتیاز از بازی دریافت کنیم که دست خالی بیرون نرویم.

وی درباره مصدومیت محسن مسلمان اضافه نمود: مسلمان امروز به دلیل مصدومیت در بازی سپاهان به میدان نرفت و کاری به شایعات درباره او در فضای مجازی نداریم. به هر حال یک بازیکن برای ذوب آهن سوپرمن نیست و برای پیروزی احتیاج است که ذوب آهن تنها نیمی از موقعیت های خود را به گل تبدیل کند.

نمازی اضافه نمود: متأسفانه ما از موقعیت های خود استفاده نمی کنیم و حتی موقعیت های صد درصدی ما نیز تبدیل به گل نمی گردد. ما راحت گل می خوریم و سخت گل می زنیم و به بازیکنان خود هم گفته ام نباید به خاطر داور امتیاز از دست دهیم.

وی درباره صحنه مشکوک به پنالتی ذوب آهن نیز اضافه نمود: من نمی توانم درباره اینکه این صحنه پنالتی بوده یا خیر صحبت کنم اما کسانی که صحنه را دیدند، به من گفتند که این صحنه پنالتی بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "نمی دانم چه بگویم، با این شکست نباید حرف قهرمانی بزنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با نمی دانم چه بگویم، با این شکست نباید حرف قهرمانی بزنیم

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید