نماینده سازمان ملل در تهران:مفتخریم ایران را در رسیدن به اهداف توسعه ای و بشردوستانه حمایت کنیم

هماهنگ کننده مقیم سازمان ملل متحد و نماینده برنامه عمران ملل متحد؛ اوگوچی دنیلز، عصر روز دوشنبه استوارنامه خود را تقدیم وزیر امور خارجه و به طور رسمی ماموریت خود را در ایران شروع کرد.

نماینده سازمان ملل در تهران:مفتخریم ایران را در رسیدن به اهداف توسعه ای و بشردوستانه حمایت کنیم

به گزارش خبرنگاران، در این جلسه محمدجواد ظریف و دنیلز در مورد گسترش مشارکت های استراتژیک دولت جمهوری اسلامی ایران و سازمان ملل متحد بحث و گفت وگو کردند.

دنیلز در این مورد گفت: برای من افتخار بزرگی بود که با دکتر ظریف دیدار نموده و استوارنامه ام را از طرف دبیرکل سازمان ملل متحد تقدیم ایشان کنم. مسئولیت من به عنوان نماینده دبیرکل سازمان ملل در ایران، راهبری تیم کشوری این سازمان برای هماهنگی فعالیت های عملیاتی در راستای توسعه در ایران است. تیم کشوری سازمان ملل متحد و من مفتخریم که دولت جمهوری اسلامی ایران را در راستای رسیدن به اهداف توسعه و بشردوستانه حمایت کنیم.

دنیلر در ادامه اضافه کرد: همان طور که دبیرکل سازمان ملل متحد هم در صحبت هایش خاطر نشان نموده، سازمان ملل متحد در حال گذار از تحولات بلندپروازانه و جامع تر در نظام توسعه ای ملل متحد در طی دهه های اخیر است. برای سازمان ملل متحد در ایران، این زمان بسیار مهمی برای نشان دادن روابط استراتژیک ما است. سازمان ملل متحد می تواند مانند پلی باشد که جمهوری اسلامی ایران و جامعه بین الملل را به هم مرتبط می سازد.

دنیلز از سال 2002 در سازمان ملل متحد با مسئولیت های مختلف مشغول به کار بوده است. ایشان در راستای اهداف توسعه و بشردوستانه کارشان در دفتر مرکزی، جنوب صحرای آفریقا و جنوب شرقی آسیا خدمت نموده اند.

دنیلز متولد نیجریه بوده و فوق لیسانس جغرافی دارد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "نماینده سازمان ملل در تهران:مفتخریم ایران را در رسیدن به اهداف توسعه ای و بشردوستانه حمایت کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نماینده سازمان ملل در تهران:مفتخریم ایران را در رسیدن به اهداف توسعه ای و بشردوستانه حمایت کنیم"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید