میادین میوه و تره بار به یاری اقتصاد خانواده ها آمده است

به گزارش خبرنگاران، محمد علیخانی اضافه نمود: وقتی از مدیریت یکپارچه می گوییم، این مدیریت شامل همه ابعاد و مسائل اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی و خدماتی شهر می گردد و شهرداری باید در همه آنها که ممکن است برای مدیریت شهری درآمدزا یا هزینه بر باشد، نقش داشته باشد.

میادین میوه و تره بار به یاری اقتصاد خانواده ها آمده است

وی با اشاره به اینکه مدیریت شهری در قبال شهر و شهروندان مسئولیت دارد و نمی تواند نسبت به اقتصاد شهری و معیشت شهرنشینان بی تفاوت باشد، اظهار کرد: شهرداری تهران باید برای بهبود اداره شهر و زندگی بهتر شهروندان برنامه داشته باشد و برای تامین آرامش و رفاه آنها تمام کوشش خود را به کار ببرد.

علیخانی با بیان اینکه خدمات میادین میوه و تره بار، مصداق توجه مدیریت شهری به آرامش و رفاه شهروندان از طریق یاری به معیشت آنهاست، توضیح داد: در شرایط اقتصادی حال حاضر که مردم با مسائل عدیده ای روبرو هستند، فعالیت میدان های میوه و تره بار یاری بزرگی به اقتصاد خانواده هاست.

وی با اشاره به اینکه میادین میوه و تره بار، محل هایی هستند که مردم می توانند ارزاق و مایحتاج عمومی خود را با قیمت مناسب تر و هزینه کمتری تامین نمایند، اظهار کرد: وجود میدان های میوه و تره بار در کاهش هزینه خانواده ها تاثیرگذار است و از این رو فعالیت این مراکز باید ادامه یافته و توسعه پیدا کند.

علیخانی با بیان اینکه ضرورت وجودی میادین میوه و تره بار، امروز که مردم با مسائل اقتصادی دست و پنجه نرم می نمایند، بیشتر خود را نمایان می نماید، توضیح داد: بدون تردید اگر این میدان ها نبودند، مردم مجبور بودند هزینه های بیشتری را پرداخت نمایند و فشارهای بیشتری را متحمل شوند.

رئیس کمیسیون عمران و حمل و نقل شورای اسلامی شهر تهران در خاتمه با تاکید بر اینکه سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار باید مورد توجه خاص و حمایت ویژه مدیریت شهری قرار گیرد، گفت: میدان های میوه و تره بار باعث گردیده اند تا میوه از سبد خانواده های شهری حذف نشود و شهروندان قادر باشند میوه مورد احتیاج خود را با قیمت مناسب از این مراکز تهیه نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "میادین میوه و تره بار به یاری اقتصاد خانواده ها آمده است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میادین میوه و تره بار به یاری اقتصاد خانواده ها آمده است"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید