ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان بوشهر

به گزارش خبرنگاران، محمد تقی منوچهری عصر جمعه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به کوشش های انجام شده در منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر بر ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان تاکید نمود.

ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان بوشهر

وی گفت: خوشبختانه اعتبارات خوبی در بخش آبخیزداری استان تخصیص پیدا نموده و در برخی شهرستان ها مانند جم پروژه های خوبی اجرا شده که انشالله شاهد ادامه این روند توسط مدیریت جدید منابع طبیعی استان خواهیم بود.

منوچهری توضیح داد:جهاد کشاورزی استان یک مجموعه گسترده ای است که منابع طبیعی و آبخیزداری یکی از مهم ترین آنها محسوب میشود و در سالهای گذشته برنامه های تخصصی وفنی زیادی در این مجموعه دنبال شده است.

لازم به ذکر است در این آیین طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، غلامرضا منتظری به عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان انتصاب و از زحمات سهیل مهاجری در طول دوران خدمت قدردانی بعمل آمد.

منتظری متولد 1345 شهرستان دیر و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری است.

وی سابقه زیادی در جهاد کشاورزی استان دارد و مدتی نیز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان های دیر و دشتی بوده است. منتظری از سال 85 تاکنون نیز معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بوده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان بوشهر"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید