سهم 5 دقیقه ای اکرت از برد سلتا

اکرت این فصل 7 بار در ترکیب سلتا بازی نموده اما گلی به نامش ثبت نشده.حضور 183 دقیقه ای اکرت در زمین سودی برای سلتا نداشته اما به نظر می رسد این مهاجم توانسته نظر آنتونیو ماجیکویچ را به خود جلب کند.

سهم 5 دقیقه ای اکرت از برد سلتا

به گزارش خبرنگاران ،در هفته دهم لالیگا، سلتاویگو در استادیوم آبانسا بالایدوس و در حضور 15509 تماشاگر میزبان ایبار بود و موفق شد با نتیجه 4 بر صفر میهمان خود را شکست بدهد. گل های سلتا ر ا در این بازی، لاگو آسپاس(3 بار) و بریاس مندز به ثمر رساندند. آسپاس مهاجم تیم ملی اسپانیاست که بهترین گلزن سلتا محسوب می گردد و همین مسئله باعث شده تا او اغلب اوقات در ترکیب ثابت این تیم اسپانیایی قرار بگیرد.

دنیس اکرت، مهاجم ایرانی-آلمانی سلتاویگو در ابتدای بازی روی نیمکت نشست اما از دقیقه 85 به جای آسپاس وارد زمین شد اما موفق نشد گلی به ثمر برساند. اکرت که در بازی قبلی سلتا در ترکیب ثابت قرار داشت، این بار روی نیمکت نشست و 85 دقیقه از بازی را تماشا کرد.

اکرت این فصل 7 بار در ترکیب سلتا بازی نموده اما فعلا گلی به نامش ثبت نشده. حضور 183 دقیقه ای اکرت در زمین سودی برای سلتا نداشته اما به نظر می رسد این مهاجم توانسته نظر آنتونیو ماجیکویچ آرژانتینی، سرمربی سلتا را به خود جلب کند. سلتا با این برد 13 امتیازی شد و به رده نهم جدول رده بندی لالیگا صعود کرد.

1

منبع: ایران ورزشی

به "سهم 5 دقیقه ای اکرت از برد سلتا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سهم 5 دقیقه ای اکرت از برد سلتا"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید