درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ، بازی با نساجی را زودتر برگزار کنید

اگر سازمان لیگ در برنامه اش دست نبرد، پرسپولیس تنها سه روز بعد از بازی با نساجی باید با الدحیل بازی کند.

درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ، بازی با نساجی را زودتر برگزار کنید

به گزارش خبرنگاران ، دردسرهای برانکو تمامی ندارد. او نه تنها ستاره هایش را از دست داده، بلکه حالا باید چند بازیکن را هم در اختیار تیم ملی بگذارد و بعد از بازگشت شان، آنها را در بازی برابر نساجی و الدحیل به میدان بفرستد. از بدشانسی اش بازیکن جایگزین هم ندارد که لااقل بازی با نساجی را با آنها سر کند و پیش از بازی سرنوشت ساز با الدحیل، به بازیکنان اصلی اش استراحت بدهد.

برای پی بردن به سختی کار پرسپولیس و برانکو کافی است برنامه اردویی تیم ملی را کنار برنامه لیگ برتر و لیگ قهرمانان بگذاریم. بازیکنان ملی پوش پرسپولیس از یکشنبه (فردا) تا روز بیست و یکم شهریور در اختیار تیم ملی خواهند بود و این تیم دو روز بعد از بازگشت آنها (جمعه 23 شهریور) باید به دیدار نساجی برود. حال آنکه بازی برگشت با الدحیل هم به یک روز زودتر یعنی 26 شهریور موکول گردیده که اگر برنامه لیگ تغییر نکند، قرمزها باید طی سه روز دو بازی انجام بدهند. یکی با نساجی و یکی با الدحیل.

به همین دلیل باشگاه پرسپولیس درخواستی را برای سازمان لیگ فرستاده و خواستار برگزاری دو روز زودتر بازی اش با نساجی گردیده است. پیشنهاد آنها این است که پرسپولیس 21 شهریور با نساجی بازی کند تا پیش از بازی با الدحیل فرصت استراحت داشته باشد اما این به شرطی است که ملی پوشان تیم برانکو هم اجازه ترک اردوی تیم ملی را داشته باشند وگرنه او باید جوان هایش را به میدان بفرستد.

2 – 220

منبع: ایران ورزشی

به "درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ، بازی با نساجی را زودتر برگزار کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست باشگاه پرسپولیس از سازمان لیگ، بازی با نساجی را زودتر برگزار کنید"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید