برای جامعه روحانیت نقش مهمی قائل هستیم، جمنا هنوز تا زمان ارائه لیست فاصله دارد

فعال سیاسی اصولگرا گفت: برای جامعه روحانیت نقش مهمی قائل هستیم چرا که می تواند با نقش پدرانه به انسجام اصولگرایان یاری کند.

برای جامعه روحانیت نقش مهمی قائل هستیم، جمنا هنوز تا زمان ارائه لیست فاصله دارد

کمال سجادی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری در گفت وگو با ، درباره فعالیت و برنامه های انتخاباتی حزب متبوع خود، اظهار کرد: هجده حزب و تشکل سیاسی عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری هستند که هر یک برای خود برنامه هایی تعریف نموده اند، مانند جامعه اسلامی کارمندان که به دبیرانش اعلام نموده کاندیدا های واجد شرایط را شناسایی نمایند.

:

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری ادامه داد: با توجه به جلساتی که جامعه روحانیت مبارز برای وفاق اصولگرایان تشکیل داده، معتقدم ساختاری باید تعریف گردد که اکثریت اصولگرایان را در بر بگیرد و به مثابه یک چتر بزرگ عمل کند تا اصولگرایان با وفاق، همگرایی و یکپارچگی وارد انتخابات شوند.

فعال سیاسی اصولگرا ادامه داد: برای جامعه روحانیت نقش مهمی قائل هستیم چرا که می تواند نقش پدرانه داشته باشد و به انسجام اصولگرایان یاری کند.

سجادی با اشاره به فعالیت ها و برنامه های انتخاباتی جمنا اظهار کرد: ساختار جمنا به گونه ای است که در شهرستان های دور هم عضو می پذیرد و اقشار بیست و دو گانه ای دارد که جامعه اسلامی کارمندان یکی از این اقشار است، به همه قشر های جمنا در استان ها و شهرستان ها وظایف تشکیلاتی محول شده است و ما به عنوان قشر اسلامی کارمندان تعامل بسیار خوبی با جمنا داریم.

عضو جبهه پیروان خط امام و رهبری درمورد ساماندهی اصولگرایان توسط جمنا گفت: جمنا تمام اقشار بیست و دو گانه ای که در جامعه زندگی می نمایند را در بر دارد، این نهاد که یک بخش بسیار مهم در جریان اصولگرایی است، تمامی اصولگرایان را در بر نمی گیرد.

وی ادامه داد: معتقدم جمنا، جبهه پیوان خط امام و رهبری و احزابی جامعه روحانیت مبارز آن ها را به عنوان تشکل های ارزشی دعوت می نماید باید متحد شوند تا نتیجه مطلوب حاصل گردد، زیرا تجربه نشان داده است که هرگاه اصولگرایان به نوعی متحد شدند نتیجه خوبی به دست آمده است و بالعکس هر گاه که متفرق بودند و گروه خاصی برنامه ها را طرح کردند، نتیجه خاصی به دست نیامده است.

فعال سیاسی اصولگرا با بیان اینکه ما به جامعه روحانیت مبارزه به عنوان گروه مرجع اعتقاد داریم، توضیح داد: اعتقاد ما اسلام به علاوه روحانیت است، زیرا اسلام به خودی خود ایرادی ندارد و روحانیت تکمیل نماینده آن است، از این سو جامعه روحانیت به عنوان گروه مرجع می تواند نقش پدرانه ایفا نماید و اصولگرایان را به وفاق و انسجام برساند.

سجادی خاطر نشان کرد: هنگامی که افراد در جمنا، جبهه پیروان خط امام و رهبری و دیگر احزاب اصولگرا برای کاندیداتوری اعلام آمادگی نمایند سپس به مرحله غربالگری می رسیم و از میان کسانی که برای انتخابات اعلام آمادگی کردند واجدین شرایط وارد عرصه رقابت می شوند، اما در حال حاضر با مرحله غربالگری و ارائه لیست فاصله داریم.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "برای جامعه روحانیت نقش مهمی قائل هستیم، جمنا هنوز تا زمان ارائه لیست فاصله دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای جامعه روحانیت نقش مهمی قائل هستیم، جمنا هنوز تا زمان ارائه لیست فاصله دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید