آوارگی شاگردان شفر به خاطر بی تدبیری مدیران

رسیدگی به کمپ ناصرحجازی و استادیوم امام رضا، موضوع تازه ای نیست و بارها درباره آن با مدیران باشگاه استقلال صحبت شده است اما هنوز هیچ برنامه مشخصی برای رسیدگی به این استادیوم ها در نظر گرفته نشده است.

آوارگی شاگردان شفر به خاطر بی تدبیری مدیران

به گزارش خبرنگاران ، بعد از سه روز تمرین در زمین چمن مصنوعی و سالن والیبال، استقلالی ها به این امید در تمرین حاضر شدند که بتوانند در هوای آفتابی تهران تمرینات خود را در زمین چمن دوباره آغاز نمایند. این اتفاق اما نیفتاد و مسوولان استادیوم صنایع دفاع اجازه تمرین در زمین چمن این استادیوم را به استقلالی ها ندادند تا شاگردان شفر به ناچار در سالن وزنه هتل المپیک تمرین نمایند.

مسوولان استادیوم صنایع دفاع معتقد بودند که زمین اصلی این مجموعه در روزهای اخیر حسابی خیس شده و احتمال آسیب رسیدن به چمن وجود دارد. به همین خاطر از صدور مجوز برای تمرین استقلالی ها در زمین خودداری کردند و آبی پوشان در این چند روز یا در زمین چمن مصنوعی تمرین نموده و یا به سالن پناه بردند.

این آوارگی استقلالی ها برای تمرین در روزی که هوای شهر آفتابی است، یکبار دیگر سوءمدیریت کادرفنی مدیران باشگاه را به یادمان می آورد. وقتی زمین هایی چون کمپ ناصرحجازی و استادیوم امام رضا در اختیار باشگاه استقلال قرار گرفته است، چرا تیم استقلال برای تمرین باید سالانه صدها میلیون تومان بابت اجاره زمین تمرین به استادیوم آزادی و صنایع دفاع بپردازد؟

بحث رسیدگی به کمپ ناصرحجازی و استادیوم امام رضا، موضوع تازه ای نیست و بارها درباره آن با مدیران باشگاه استقلال صحبت شده است اما هنوز هیچ برنامه مشخصی برای رسیدگی به این استادیوم ها در نظر گرفته نشده است.

مدیران استقلال به جای اینکه دو استادیوم اختصاصی تیم را برای بهره برداری آماده نمایند و میراثی برای تیم باقی بگذارند، ترجیح می دهند راه میانبری را انتخاب نمایند و با اجاره زمین تمرین، این مشکل را از سر باز نمایند.

270 - 10

منبع: ایران ورزشی

به "آوارگی شاگردان شفر به خاطر بی تدبیری مدیران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آوارگی شاگردان شفر به خاطر بی تدبیری مدیران"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید